• Ja by som na pána Grendela. Klasika, pán Grendel. Čo môžem od vás očakávať ako od človeka, ktorý robí spojku medzi Lipšicom a Dikom? A to je len jeden z tých malinkých detailov, ktoré mi neuveriteľné vadia. Ovplyvňovať Slovenskú televíziu, to je, ozaj, toto viete vy dokonale. A som rád, že nepatrím k takým ľuďom, ako ste vy.

    Pani Blahová, na rozdiel od vás, pre vás začína od 21. marca robota, hej? No pre nás všetkých ostatných končí nielen schôdzou, ale pokračuje stále nonstop.

    A, pán Poliačik, no k vám, čo vám mám povedať? Založil som platformu pre slušnosť v politike. Čiže takým ľuďom, ktorí možno aj teraz, keby fúkli, tak možno ešte majú niečo. Ale nechcem... Ale môžem ísť kedykoľvek s vami, veľmi rád aj fúknuť vám môžem, aj fúknuť môžem do toho fúkatka, viete.

    Výmena názorov neznamená, že by sme mali byť nepriatelia, preto som oslovil celý tento parlament "milí priatelia". Ale ak chcete, s radosťou vás medzi nich nebudem počítať, lebo vy nie ste ani človek, ani priateľ. Vy ste jedno veľké zero. Pre mňa. A môžte sa hanbiť. Zastupuje feťákov a ďalších iných idiotov.

    Ďakujem pekne, to je všetko.

  • Ruch v sále.